Programování sériových jednotek

Úprava pomocí diagnostického rozhraní, neboli flashování, je nejrozšířenějším typem úprav řídících jednotek. Výhoda programování tohoto typu řídících jednotek spočívá v rychlosti programování při chiptuningu, kdy není potřeba řídící jednotku vyjímat z motocyklu ven. Tento typ ECU disponuje neomezeně přepisovatelnou pamětí. Tento způsob programování používají i dealeři značek při provádění aktualizací sw během záručního servisu.

Je nutné podotknout, že ne všechny typy jednotek umožňují programování přes diagnostické rozhraní. Existují výjimky, u kterých je nahrání software do řídící jednotky nemožné.

programovani 1   programovani 2

Možnosti softwarové úpravy

Nejdůležitější částí Programování je samozřejmě úprava řídícího software. Při úpravě vždy a bez vyjímky vycházíme z originálních původních dat získaných z vaší řídící jednotky. Jen tak můžeme garantovat bezproblémovou funkci motoru a jeho přilehlých komponent i po samotné úpravě. Díky vlastnímu vývoji tak můžeme nabídnout několik typů modifikací výkonu které si můžete vybrat tak, aby odpovídaly pokud možná co nejvíce vašemu stylu jízdy a vašim potřebám. K tomu nám napomáhají výsledné hodnoty naměřené na motorové brzdě. Jako jedni z mála v České republice nabízíme individuální úpravy podle přání zákazníka. Garantujeme tu nejkvalitnější možnou péči na trhu.

programovani 3   programovani 4